Jesteś tutaj:

Burmistrz Gościna informuje, że

w okresie wakacji 2017 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00, każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum z terenu gminy Gościno, ma prawo do bezpłatnego korzystania z kręgielni w wymiarze jednej godziny dziennie.

INFORMACJA DOTYCZĄCA KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ NA TERENIE MIASTA GOŚCINO

Burmistrz Gościna informuje, że komunikacja autobusowa w mieście Gościno przebiega od strony Kołobrzegu drogą wojewódzką nr 162 (obwodnica), zjazd na drugim rondzie przystanek ul. Kolejowa (przystanek przeniesiony z ul. Kołobrzeskiej – DPS), następnie powrót na drogę wojewódzką nr 162 zjazd na czwartym rondzie w ul. Mickiewicza – przystanek parking przy cmentarzu (przeniesiony z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego obok Urzędu Miejskiego), następnie:

Czytaj więcej: INFORMACJA DOTYCZĄCA KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ NA TERENIE MIASTA GOŚCINO

UWAGA

Z dniem 2.01.2017r. została w Urzędzie zlikwidowana kasa. Wszelkie wpłaty i wypłaty proszę dokonywać w Pomorskim Banku Spółdzielczym Oddział w Gościnie, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 52.

Miejscowości wchodzące w skład Gminy Gościno

Dargocice, Gościno, Gościno - Dwór, Jarogniew, Jeziorki, Kamica, Karkowo, Lubkowice, Mołtowo, Myślino, Ołużna, Pławęcino, Pobłocie Małe, Ramlewo, Robuń, Sikorzyce, Skronie, Wartkowo, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna, Ząbrowo.

Video

Linki

                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Straż Miejska

Dom Kultury w Gościnie